توری مش

 

یکی از توری های پر کاربرد ، توری مش است. به توری مش ، توری جوشی نیز گفته می شود. مش در حقیقت یک مانع است که از رشته های فیبر ، فلز و … ساخته می شود. این رشته ها در یک دیگر تنیده می شوند و به صورت توری در می آیند.

از این توری به نام تور مهندسی نیز یاد می شود. زیرا مهندسین زیادی از این توری استقبال کرده اند و از آن در کار های خود استفاده می کنند.

از توری های مش در صنایع مختلفی استفاده می شود. از مهم ترین آن ها می توان به صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. از آن برای سازه های پیش ساخته شده مانند سقف، دیوار، پی و … استفاده می شود.

از این توری ها همچنین می توان برای حصار کشی استفاده کرد. در واقع می توان از آن برای کشیدن حصار اطراف پایگاه های نظامی ، دکل های مخابراتی، ملک های تجاری و مسکونی و … استفاده کرد. همچنین می تواند محافظ خوبی در مقابل فرکانس های رادیویی باشد. می توان از آن در وسایل برقی مانند مایکروویو و امثال آن استفاده کرد. این توری همچنین برای ایجاد سقف کامپوزیت ، کانال های آب رسانی و پل سازی نیز استفاده می شود.

در مواردی که لازم است استقامت این توری ها بیشتر باشد باید از توری های با میلگرد های قطور تر استفاده کرد تا مقاومت و استحکام لازم را داشته باشد. در پل سازی و سد سازی از مش هایی با میل گرد هایی به ابعاد  6 * 2 استفاده کرد تا بتواند مقاومت سطوح بتنی را داشته باشد.

مزایای توری مش

این توری ها نسبت به توری های دیگر مزایای بی شماری دارد. از مهم ترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حمل و نقل این توری ها بسیار راحت و آسان می باشد و به راحتی می توان آن ها را جا به جا کرد.

هزینه ی نصب و مصالح مورد استفاده در این توری ها بسیار پایین می باشد به همین دلیل از نظر اقتصادی بهتر است که افراد این توری را انتخاب و نصب کنند.

یکی دیگر از مزیت های مهم این توری ها، مقاومت و استحکام بالای آن ها می باشد. این مقاومت به دلیل گره های منظم در آن ها و جوش های نقطه ای است که روی این توری ها موجود می باشد.

نصب این توری ها بسیار آسان انجام می شود و همچنین زمان کمی نیز لازم دارد. به همین دلیل استفاده از آن ها صرفه جویی در زمان را نیز به دنبال خواهد داشت.

وزن کم این توری های مش یکی دیگر از مزیت های مهم آن ها می باشد.

تولید توری مش

توری مش شبکه ای است فلزی که با جوش دادن و یا بافتن تولید می شود.توری مش جوشی شبکه ای است فلزی که از جوش مفتول با جوش مقاومتی (نقطه ای) ساخته می شود. هرچه قطر مفتول استفاده شده در مش بیشتر باشد مقاومت آن بالاتر می رود.

اين توري از مفتول های سخت صنعتي ساده و آجدار كه بر روي هم به صورت نقطه، جوش شده اند در ورقه هايي به ابعاد و چشمه هاي مختلف توليد مي شوند. توری جوشی برای مصرف های ساختمانی و کف، در داخل بتن کاربرد دارد که در این روزها یکی از رایج ترین روش های ساخت در ساختمان ها و پروژه های بزرگ را به خود اختصاص می دهد و غالباً جهت مسلح نمودن بتن فونداسيون كف، ديواره ها، پل ها، جاده ها و… به كار مي رود. همچنین این مجموعه توانسته است این محصول را به کشور های همسایه نیز صادر کند.امروزه از توري شبكه فولادي با قطر‌های نازك ( بين ۲ تا ۴ ميلي متر ) جهت ساخت پانل هاي ۳ بعدي استفاده ميگردد. همچنین ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و … از مصارف متداول انواع شبكه های فولادی در جهان امروز محسوب مي شود و نیز در مرغداری ها، در پرورش و نگهداری، پرندگان زينتی و صنعتی نیز استفاده می شود.

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش توری مش در سراسر کشور

قیمت توری مش

سفارش توری مش در آهن فلز

نوع محصولکارخانهترخیصوزنقیمت/تومان
توری مشتهرانبنگاه تهرانسبکتماس با ما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت توری مش با ما تماس بگیرید

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل سیم مفتول ، قوطی پروفیل ، لوله گاوانیزه ، لوله داربستی ، نیلینگ ، ناودانی ، سپری آهنی ، تسمه آهنی ، فروش تیرآهن ، فروش میلگرد ، میلگرد ساده ، ورق آجدار ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، انکربولت ، بیس پلیت ، رابیتس ، نبشی  را دارید میتوانید به صفحه فروشگاه آهن فلز مراجعه فرمایید