رابیتس

یکی دیگر از ورق های فولادی که کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد ورق های فولادی مشبکی به نام رابیتس است که گاها ً به اشتباه راویز نیز گفته می شود. تولید ورق های رابیتس از ورق های گالوانیزه گرم است. رابیتس ها را در بازار بر اساس وزن و ستون دسته بندی می کنند. معمولاً یک ورق آن از ردیف های مشخصی تشکیل شده است و همچنین با توجه به ضخامت و کلفتی که ورق های دارند آن ها دسته بندی می شود.

مشخصات فیزیکی

رابیتس ورق فولادی مشبکی است که از انواع ورق‌های گالوانیزه گرم تشکیل‌شده و با استفاده از مفتول‌های گالوانیزه آرماتوربندی به صورت یک لایه به شبکه فرعی متصل می‌شود.

این محصول از کشش عرضی و پرس ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شود و بعد از گذر از مرحله برش آماده استفاده می‌گردد. کاربرد آن در سقف‌های کاذب،گچ کاری و گچ بری، پوشاندن تیرآهن و آرماتور، پوشاندن بتن سیمانی، ترمیم ترک‌های ساختمانی و کارهای ترمیمی، دکوراسیون و … می‌باشد.

رابیتس

رابیتس و کاربرد آن

 رابیتس نیز در صنعت ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد . بیشترین کاربرد در ساخت سقف کاذب ، نما ، در ایجاد دکوراسیون داخلی سازه ها است.  همچنین برای این که فضایی برای نصب سیستم نوری و تجهیزات الکتریکی در ساختمان ایجاد کنیم مورد استفاده قرار می گیرند. استاد کار گچ کار از آن برای گچ بری ، گچ کاری و ایجاد سقف های کاذب در بخش های مختلف ساختمان و در دکوراسیون داخلی استفاده می کند. همچنین برای پوشش دادن آرماتور ، تیر آهن ، بتن سیمانی و همچنین برای بازسازی و ترمیم کردن بخش های مختلف ساختمان و در دکوراسیون کاربرد گسترده ای دارد

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش رابیتس در سراسر کشور

قیمت و سفارش رابیتس در آهن فلز

محصولکارخانهوزنقيمت به ریال
رابیتسمسعود/ایران600 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران700 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران800 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران900 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران1000 گرمیتماس با ما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت رابیتس با ما تماس بگیرید