رابیتس

یکی دیگر از ورق های فولادی که کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد ورق های فولادی مشبکی به نام رابیتس است که گاها ً به اشتباه راویز نیز گفته می شود. تولید ورق های رابیتس از ورق های گالوانیزه گرم است. رابیتس ها را در بازار بر اساس وزن و ستون دسته بندی می کنند. معمولاً یک ورق آن از ردیف های مشخصی تشکیل شده است و همچنین با توجه به ضخامت و کلفتی که ورق های دارند آن ها دسته بندی می شود.  برای این که بتوان سطح دیوارها و سقف ها  را به صورت یک دست و پیوسته به وجود آورد و بر روی ان کارهایی چون سیمان و گچ کاری انجام داد از رابیتس استفاده می شود. استفاده از آن باعث می شود ترک خوردگی و جدا شدن بعد از اجرای سیمان یا گچ کاری بر روی دیوار یا سقف به وجود نیاید.

مشخصات فیزیکی

رابیتس ورق فولادی مشبکی است که از انواع ورق‌های گالوانیزه گرم تشکیل‌شده و با استفاده از مفتول‌های گالوانیزه آرماتوربندی به صورت یک لایه به شبکه فرعی متصل می‌شود.

این محصول از کشش عرضی و پرس ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شود و بعد از گذر از مرحله برش آماده استفاده می‌گردد. کاربرد آن در سقف‌های کاذب،گچ کاری و گچ بری، پوشاندن تیرآهن و آرماتور، پوشاندن بتن سیمانی، ترمیم ترک‌های ساختمانی و کارهای ترمیمی، دکوراسیون و … می‌باشد. استفاده از شبکه رابیتس در جهت پیوستگی کامل سطوح دیوارها و همچنین ایجاد بستر مناسب برای نصب اجزای تأسیسات برقی و مکانیکی و همچنین انجام انواع پلاستر کاری‌های مناسب سیمانی و گچی پیشنهاد و اجرا می‌شود. شبکه مناسب در آن موجب پیوستگی عمومی دیوار شده و از هرگونه ترک‌خوردگی و انفصال در کار جلوگیری خواهد کرد.

رابیتس

رابیتس و کاربرد آن

 رابیتس نیز در صنعت ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد . بیشترین کاربرد در ساخت سقف کاذب ، نما ، در ایجاد دکوراسیون داخلی سازه ها است.  همچنین برای این که فضایی برای نصب سیستم نوری و تجهیزات الکتریکی در ساختمان ایجاد کنیم مورد استفاده قرار می گیرند. استاد کار گچ کار از آن برای گچ بری ، گچ کاری و ایجاد سقف های کاذب در بخش های مختلف ساختمان و در دکوراسیون داخلی استفاده می کند. همچنین برای پوشش دادن آرماتور ، تیر آهن ، بتن سیمانی و همچنین برای بازسازی و ترمیم کردن بخش های مختلف ساختمان و در دکوراسیون کاربرد گسترده ای دارد

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش رابیتس در سراسر کشور

قیمت و سفارش رابیتس در آهن فلز

محصولکارخانهوزنقيمت به ریال
رابیتسمسعود/ایران600 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران700 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران800 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران900 گرمیتماس با ما
رابیتسمسعود/ایران1000 گرمیتماس با ما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت رابیتس با ما تماس بگیرید

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل سیم مفتول ، قوطی پروفیل ، لوله گاوانیزه ، توری و مش ، لوله داربستی ، نیلینگ ، ناودانی ، سپری آهنی ، تسمه آهنی ، فروش تیرآهن ، فروش میلگرد ، میلگرد ساده ، ورق آجدار ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، انکربولت ، بیس پلیت ، نبشی  را دارید میتوانید به صفحه فروشگاه آهن فلز مراجعه فرمایید