لوله داربستی

لوله داربستی یکی دیگر از انواع لوله می باشد که در ساخت و ساز و اجرای کارهای ساختمانی به طور بسیار زیادی مورد استفاده و بهره برداری قرار میگیرد.

لوله های داربستی در خارج از محیط ساختمان نصب می گردد. علاوه بر این از چنین سازه هایی برای بازسازی مجدد بناهای تاریخی که در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی و نابودی و تخریب شده اند استفاده می شود.

لوله های داربستی دسترسی آسان به هر نقطه ای از ساختمان ها را فراهم می کنند، در حقیقت این نوع لوله  به ویژه در شرایط نامساعد و سخت توسعه ی شهری مناسب هستند.

لوله داربستی

انواع مختلف لوله داربستی 

به طور کلی بیش از ده نمونه داربست وجود دارد. با این حال پنج نوع از این داربست ها بسیار محبوب هستند که از این داربست ها میتوان به ؛ قاب، پین، گوه، گیره و برج اشاره کرد که هر یک از این لوله های داربستی دارای ساختارها و ویژگی های خاص و معینی هستند.

دارای مزایای و فواید بسیار زیاد و متعددی می باشد که از جمله ی آن ها میتوان به کم هزینه بودن، داشتن وزن کم و سهولت و آسانی در نصب اشاره ای کرد. با این حال داربست های مونتاژ شده برای اجرای ساخت و ساز ساختمانی کاملا مناسب هستند.

در ساخت نوع داربستی میتوان که از لوله هایی با پارامترهای مختلف استفاده کرد. آنها تاثیر مستقیم و مهمی در تعیین ارتفاع داربست و ساختار نهایی آن دارند

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش لوله از نوع داربستی در سراسر کشور

ساختار تشکیل دهنده ی لوله های نوع داربستی

اغلب به حالت فلزی تهیه، تولید و ساخته می شوند و برای مصارف مختلف در صنایع گوناگون و متعدد روانه ی بازار فروش میگردند. ورق نورد سیاه ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی آن ها میباشد، لوله های داربستی گالوانیزه شده نیز از دیگر انواع داربست های فلزی محسوب می گردند،

در صورتی که نیاز به تعمیر و نوسازی محیط بیرونی منزل خود دارید و یا اینکه می خواهید تا یک بنای تخریب شده را مجددا احیا و بازسازی کنید قطعا به ای قطعات  فلزی یا بدون درز احتیاج و نیاز پیدا خواهید کرد.

این لوله ها که بیشتر موارد استفاده ی آنها در صنایع ساختمان سازی و برج سازی می باشد، دارای جنس ها و کیفیت های مختلف و متعددی هستند. قطعا هرچه کیفیت لوله تولیدی جهت برپا نمودن داربست بیشتر و بالاتر باشد استحکام، مقاومت، امنیت و دوام داربست افزایش خواهد یافت.

تهیه نمودن نوع مقاوم و محکم از جمله الزاماتی است که شخص کارفرما و کسی که در واقع مسئولیت تهیه ی لوازم ساخت و ساز ساختمانی بر عهده اش محول شده است باید به درستی و به نحو احسن انجام دهد. 

قیمت و سفارش لوله های داربستی درآهن فلز

 

محصول
کارخانهترخيصقيمت به ریال
لوله سیاه گاز 2سپنتا

درب کارخانه تماس باما
لوله سیاه گاز 3
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 4
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 5
سپنتا
درب کارخانه تماس باما
لوله سیاه گاز 6
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 2.5
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت کالای درخواستی با ما تماس بگیرید