لوله داربستی

لوله داربستی یکی دیگر از انواع لوله می باشد که در ساخت و ساز و اجرای کارهای ساختمانی به طور بسیار زیادی مورد استفاده و بهره برداری قرار میگیرد.

لوله های داربستی در خارج از محیط ساختمان نصب می گردد. علاوه بر این از چنین سازه هایی برای بازسازی مجدد بناهای تاریخی که در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی و نابودی و تخریب شده اند استفاده می شود.

لوله های داربستی دسترسی آسان به هر نقطه ای از ساختمان ها را فراهم می کنند، در حقیقت این نوع لوله  به ویژه در شرایط نامساعد و سخت توسعه ی شهری مناسب هستند.

لوله داربستی

انواع مختلف لوله داربستی 

به طور کلی بیش از ده نمونه داربست وجود دارد. با این حال پنج نوع از این داربست ها بسیار محبوب هستند که از این داربست ها میتوان به ؛ قاب، پین، گوه، گیره و برج اشاره کرد که هر یک از این لوله های داربستی دارای ساختارها و ویژگی های خاص و معینی هستند.

دارای مزایای و فواید بسیار زیاد و متعددی می باشد که از جمله ی آن ها میتوان به کم هزینه بودن، داشتن وزن کم و سهولت و آسانی در نصب اشاره ای کرد. با این حال داربست های مونتاژ شده برای اجرای ساخت و ساز ساختمانی کاملا مناسب هستند.

در ساخت نوع داربستی میتوان که از لوله هایی با پارامترهای مختلف استفاده کرد. آنها تاثیر مستقیم و مهمی در تعیین ارتفاع داربست و ساختار نهایی آن دارند

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش لوله از نوع داربستی در سراسر کشور

کاربرد های لوله داربستی

لوله داربستی دارای کاربردهای مختلفی می باشد و دارای تنوع بسیار زیادی است. برای ساخت و ساز های ساختمان ها در ابعاد بسیار گسترده و وسیع مورد استفاده قرار میگیرند همچنین در ابعاد، سایزها و اندازه های گوناگون و مختلف تولید و تهیه می شوند تا برای تمامی بنایی هایی که نیاز به سازه ای خاص با اندازه ای مشخص دارند مناسب باشند.

همچنین نوع داربستی در قطر ها و سایز های مختلفی ساخته شده است. با اتصال دادن آن ها توسط خم های ویژه و مخصوص به خودشان می توان تا یک داربست را برای شروع فرآیند سخت و ساز یک برج و یا یک منزل معمولی آماده و مهیا کرد.

در ساخت آن ها میتوان که از لوله هایی با پارامترهای مختلف استفاده کرد. آنها تاثیر مستقیم و مهمی در تعیین ارتفاع داربست و ساختار نهایی آن دارند

ساختار تشکیل دهنده ی لوله های نوع داربستی

اغلب به حالت فلزی تهیه، تولید و ساخته می شوند و برای مصارف مختلف در صنایع گوناگون و متعدد روانه ی بازار فروش میگردند. ورق نورد سیاه ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی آن ها میباشد، لوله های داربستی گالوانیزه شده نیز از دیگر انواع داربست های فلزی محسوب می گردند،

همینطور لوله های فولادی به جهت ساخت داربست های مقاوم و مستحکم در امور ساختمان سازی مورد استفاده هستند. شرکت های متعدد و مختلفی به ویژه در سالهای اخیر رو به تولید و تهیه نمودن این سری از لوله ها آورده اند.

در صورتی که نیاز به تعمیر و نوسازی محیط بیرونی منزل خود دارید و یا اینکه می خواهید تا یک بنای تخریب شده را مجددا احیا و بازسازی کنید قطعا به ای قطعات  فلزی یا بدون درز احتیاج و نیاز پیدا خواهید کرد.

این لوله ها که بیشتر موارد استفاده ی آنها در صنایع ساختمان سازی و برج سازی می باشد، دارای جنس ها و کیفیت های مختلف و متعددی هستند. قطعا هرچه کیفیت لوله تولیدی جهت برپا نمودن داربست بیشتر و بالاتر باشد استحکام، مقاومت، امنیت و دوام داربست افزایش خواهد یافت.

همچنین این لوله ها دارای نرخ قیمتی متفاوتی هستند لذا همانطور که در بالای متن به آن اشاره ای شده بسته به نوع کیفیت و مواد تولید شده در ساخت آنها سیر صعودی قیمت را دنبال خواهند کرد.عموما سایز های آن ها که از جنس پروفیل می باشند از 1 اینچ آغاز شده و تا 1.2 اینچ نیز ادامه خواهد یافت. ضخامت این لوله های داربستی پروفیل هم از 2 تا 2.5 میلی متر متفاوت است.

تهیه نمودن نوع مقاوم و محکم از جمله الزاماتی است که شخص کارفرما و کسی که در واقع مسئولیت تهیه ی لوازم ساخت و ساز ساختمانی بر عهده اش محول شده است باید به درستی و به نحو احسن انجام دهد. 

قیمت و سفارش لوله های داربستی درآهن فلز

 

محصول
کارخانهترخيصقيمت به ریال
لوله سیاه گاز 2سپنتا

درب کارخانه تماس باما
لوله سیاه گاز 3
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 4
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 5
سپنتا
درب کارخانه تماس باما
لوله سیاه گاز 6
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما
لوله سیاه گاز 2.5
سپنتا
درب کارخانه
تماس باما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت کالای درخواستی با ما تماس بگیرید

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل سیم مفتول ، قوطی پروفیل ، لوله گاوانیزه ، توری و مش ، نیلینگ ، ناودانی ، سپری آهنی ، تسمه آهنی ، فروش تیرآهن ، فروش میلگرد ، میلگرد ساده ، ورق آجدار ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، انکربولت ، بیس پلیت ، رابیتس ، نبشی  را دارید میتوانید به صفحه فروشگاه آهن فلز مراجعه فرمایید