نیلینگ

نیلینگ در واقع به میخ کوبی دیواره‌ها به معنای تسلیح توده خاک برجای مانده و موجود با نصب میلگردهای فولادی در فواصل نزدیک به هم در یک سطح شیبدار و یا در محل‌های گودبرداری شده گفته می شود. این روش به روش خلاقانه مهندسین استرالیایی معروف است که در حدود دهه ۶۰ میلادی جهت پایدارسازی جداره تونل به کار گرفته می شده است

اجرای نیلینگ

در اجرای نیلینگ شیوه به این گونه بوده است که ابتدا دیواره ها را رگلاژ می‌کردند سپس شبکه مش های فولادی را به وسیله میخ های ۵۰ سانتی متری نصب کرده و روی آنرا به ضخامت چیزی در حدود ۱۵ سانتی متر بتن پاشی می کردند.

مرحله بعدی در نیلینگ مرحله حفاری گمانه ها و جا زدن میلگرد یا کابل است.در این روش میخ آبالون در کشش عمل می کنند ولی در شرایطی خاص این اتفاق می افتاد که عملکرده خمشی و برشی آن‌ها نیز در نظر گرفته شود. اثر مسلح سازی میخ برای بهبود پایداری دیوار باد و عملکرد حاصل می‌ شود.

اول،افزایش نیروی قائم و در نتیجه افزایش مقاومت برشی سطح لغزش در خاک های اصطکاک می باشد و دوم، کاهش نیروی رانشی ضد لغزش در زمینهای اصطکاکی و چسبنده اتفاق می افتد. در حقیقت نیلینگ یا همان میخکوبی به عنوان روش جدیدی استفاده می شود که در آن مزایای منحصر به فردی وجود دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار مناسب می باشد.

کاربرد نیلینگ

مهمترین کاربرد در موارد مختلف نیز کامل پایدارسازی شیب ها، شیروانی ها ، افزایش ظرفیت باربری و  محدود کردن تغییر شکل است. از این روش در اکثر کشورهای پیشرفته و در حال توسعه برای پایدار سازی گود برداری و همچنین پایدار سازی شیب های طبیعی در دو دهه اخیر مورد استفاده قرار گرفته است. این شیوه مزایا و کاربرد های زیادی دارد که استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم.

آهن فلز بزرگترین مرکز فروش نیلینگ در سراسر کشور

قیمت نیلینگ

سفارش نیلینگ در آهن فلز

محصول
کارخانه
ترخيص
قيمت به تومان
بولت 22ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
بولت 25ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
بولت 28ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
بولت 32ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
نیلینگ 25ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
نیلینگ 28ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
نیلینگ 32ایرانی A3کف بنگاهتماس با ما
ورق 8 برش خورده
کاویان/اکسیندرب برشکاری
تماس با ما
ورق 10 برش خوردهکاویان/اکسیندرب برشکاری
تماس با ما
ورق 12 برش خورده
کاویان/اکسیندرب برشکاری
تماس با ما
ورق 15 برش خورده
کاویان/اکسیندرب برشکاری
تماس با ما
ورق 20 برش خوردهکاویان/اکسیندرب برشکاریتماس با ما
ورق 25 برش خوردهکاویان/اکسین
درب برشکاری
تماس با ما
انواع مهرهچینیتماس با ما

توجه : به دلیل نوسانات قیمت آهن در ساعات روز جهت خرید و ارایه نازلترین قیمت نیلینگ با ما تماس بگیرید

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل سیم مفتول ، قوطی پروفیل ، لوله گاوانیزه ، توری و مش ، لوله داربستی ، ناودانی ، سپری آهنی ، تسمه آهنی ، فروش تیرآهن ، فروش میلگرد ، میلگرد ساده ، ورق آجدار ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، انکربولت ، بیس پلیت ، رابیتس ، نبشی  را دارید میتوانید به صفحه فروشگاه آهن فلز مراجعه فرمایید